Jak zainstalować aplikację inTaxo na Androida?

Kategoria:Nowości | |
Program do faktur
Aplikacja inTaxo jest mobilnym darmowym narzędziem do wystawiania faktur przy pomocy smartfona. W każdej chwili i w każdym miejscu można mieć dostęp do bazy swoich klientów i wystawić fakturę czy to będąc u klienta czy w podróż służbowej.

Aplikacja umożliwia wystawianie między innymi faktur VAT, pro-forma, zaliczkowych i końcowych, faktur korygujących oraz paragonów. Takie mechanizmy jak podpowiadanie danych już wcześniej wprowadzonych kontrahentów do systemu podczas wystawiania kolejnego dokumentu bardzo ułatwiają i przyspieszają proces wystawienia faktury. Aplikacja inTaxo jest połączona z bazą GUS dzięki czemu wprowadzając nowego kontrahenta wystarczy wpisać NIP lub REGON a dane firmy uzupełniają się automatycznie. W systemie inTaxo można wystawiać faktury w kwotach netto lub brutto bez konieczności przeliczania kwot podatku, gdyż aplikacja uzupełni je samoczynnie.

Fakturowanie online

Załóż darmowe konto i ciesz się prowadzeniem firmy gdziekolwiek jesteś.Zakładam konto


Aplikacja jest na bieżąco rozwijana. Obecnie udostępniona najnowsza wersję v.1.0.9 która została udoskonalona o funkcję skanowania faktur kosztowych i wysłania ich na serwer. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy wszystkie faktury kosztowe dostępne w jednym miejscu.

Jak zainstalować program na smartfonie?

W celu zainstalowania aplikacji inTaxo w smartfonie z systemem Android musimy najpierw założyć konto. W tym celu na stronę intaxo.pl w prawym górnym rogu wybieramy opcje „Rejestracja”. Proces rejestracji składa się z trzech kroków. W pierwszym podajemy swój adres e-mail oraz definiujemy hasło. Etap drugi to uzupełnienie szczegółowych danych firmy, które będą widoczne na wystawianych przez nas fakturach. W ostatnim etapie wybieramy jedną z dostępnych usług tj: fakturowanie, księgowość online usługę prowadzenia naszej księgowość przez księgowe z firmy inTaxo (decydując się na tą opcję program do fakturowania otrzymujemy gratis). Po zatwierdzeniu tych trzech kroków zakładamy konto które wymaga tylko potwierdzenia poprzez kliknięcie na link aktywacyjny wysłany na maila.

Gdy konto zostało już założone, można przez sklep Google Play pobrać aplikację na telefon.

Po zainstalowaniu w telefonie logujemy się przy pomocy tego samego loginu i hasła które podaliśmy podczas rejestracji, gdyż aplikacja inTaxo na androida i ten dostępny przez przeglądarkę internetową są ze sobą powiązane.

Po tak dokonanej rejestracji i instalacji na telefonie, użytkownik może cieszyć się z możliwości korzystania z darmowej, nowoczesnej i wygodnej aplikacji do wystawiania faktur, którą zawsze może mieć pod ręką.