Biuro rachunkowe

Ogólnopolskie Biuro Rachunkowe.
Księgowi z całej Polski.


Nowoczesne Biuro Rachunkowe

Wybierając usługę księgową otrzymasz dostęp do oprogramowania Intaxo z funkcją wysyłania dokumentów drogą elektroniczną poprzez przeglądarkę lub aplikację mobilną.

Nasi księgowi specjalizują się w obsłudze jednoosobowych działalności gospodarczych oraz spółek kapitałowych. Poprowadzą księgowość Twojej firmy niezależnie czy jest to książka przychodów i rozchodów czy księgi handlowe (tzw. pełna księgowość). Twoim zadaniem będzie tylko i wyłącznie wystawianie faktur i skanowanie kosztów przy użyciu naszej aplikacji.

Co otrzymasz w ramach usługi?

Po pierwsze dedykowaną księgową, z którą kontaktować się będziesz telefonicznie, e-mailem lub przez naszą aplikację. Księgowa zweryfikuje poprawność wystawianych faktur, zaksięguje koszty których skany otrzyma, wyśle deklaracje i pliki JPK oraz będzie Cię reprezentować przed urzędem skarbowym i ZUS.

Po drugie intuicyjną aplikację do fakturowania w cenie usługi. Posiadamy aplikację w wersji pod przeglądarkę oraz aplikację mobilną w wersji na Android i iPhone. Wszystkie faktury wystawiane w aplikacji oraz zeskanowane dokumenty przechowywane są na naszych serwerach. Nie musisz więc nic instalować ani martwić się o kopie zapasowe.


Wysyłaj faktury online. Bez wizyty u księgowej.Nie trać czasu na dojazdy do księgowej. Wysyłaj faktury kosztowe z aplikacji.
skanowanie faktur kosztowych w aplikacjiFunkcja dostępna w wersjach na Android i iPhone.
Wybierz księgowego
i ciesz się aplikacją mobilną w cenie usługi