Program dla biur rachunkowych

Sprawdź nasze oprogramowanie i przekonaj się jak łatwa może być wymiana dokumentów z klientami.Faktury wszystkich klientów w jednym miejscu

Polecając klientom darmowy program do wystawiania faktur ułatwisz sobie prowadzenie biura. Jednym kliknięciem pobierzesz dokumenty księgowe klienta, w tym pliki JPK_V7, JPK_FA i JPK_KPiR, a więc zaoszczędzisz cenny czas.

Panel dla biur rachunkowych


Koniec z czekaniem na faktury kosztowe

Twoi klienci docenią możliwości naszej aplikacji. Dzięki niej mogą skanować otrzymane faktury kosztowe. Funkcja pracy na koncie klienta umożliwia księgowanie skanowanych dokumentów i pobranie ich po zakończeniu miesiąca w formie plików JPK.

Skanowanie faktur kosztowych


Bądź konkurencyjny

Daj klientom coś więcej niż najwyższej jakości usługi księgowe. Oferta darmowego programu do wystawiania faktur pozwoli Ci łatwiej pozyskać i zatrzymać klienta. A to wszystko bez obniżania ceny za usługi księgowe.

Wystawianie faktur z komputera i telefonu


Daj się poznać

Katalog księgowych pomoże Ci pozyskać nowych klientów z całej Polski. Szukającym usługi księgowe wyświetli się informacja o bezpłatnym programie do fakturowania w cenie usługi księgowej. To może zdecydować o wyborze właśnie Twojego biura.Co zyskujesz

Zadowolenie Klientów
Twoi klienci otrzymają program do fakturowania w wersji na komputer i aplikację mobilną na smartfona w cenie usługi księgowej.
Oszczędność czasu
Zapomnij o ręcznym przepisywaniu faktur. Udostępniając klientom nasz program będziesz mógł automatycznie pobierać ich faktury.
Skuteczną reklamę
Reklama Twojej firmy w naszym katalogu to gwarancja nowych klientów każdego miesiąca.
Pełną kontrolę
Ty decydujesz którym klientom przydzielasz dostęp do programu i w pełni kontrolujesz koszty.
Raporty
Będziesz widział przyrost faktur klientów, ilość faktur sprzedaży i dokumentów kosztowych.
Eksport danych
Wszystkie dokumenty klientów przeniesiesz do swojego programu księgowego.


Cennik

Zastanawiasz się ile to będzie kosztować? Przeciągnij suwak, aby sprawdzić.

1 klient
100 klientów
klientów
1

=PLN
5
netto/mc