Prosty program do faktur

Kategoria:Faktury | |
Program do faktur
Pierwsze miesiące w życiu nowej firmy mają kluczowe znaczenie i mogą zadecydować o sukcesie danej organizacji. Dlatego tak ważne jest, by w tym czasie rozważnie gospodarować kapitałem i z uwagą wybierać partnerów biznesowych.

To między innymi dlatego wielu przedsiębiorców rezygnuje z zatrudniania biura rachunkowego i decyduje się na samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych. I nic w tym dziwnego! Nowoczesne programy, wspomagające organizację życia firmy (takie jak np. intaxo), są bezpieczne, wygodne zarówno dla klientów jak i przedsiębiorcy, a ponad to, posiadają bardzo korzystną cenę.

Dokumentacja sprzedaży

Programy podobne do aplikacji intaxo.pl, pozwalają na błyskawiczne wystawianie dokumentów sprzedażowych – każdego rodzaju faktur czy rachunków, w zależności od potrzeb klienta. Gotowe, eleganckie szablony faktur, możliwość tworzenia katalogu kontrahentów czy produktów, to tylko niektóre z udogodnień, dzięki którym klient błyskawicznie otrzyma dokument za dokonany zakup. Dodatkowo, przedsiębiorca ma możliwość elektronicznej wysyłki faktury, co ma duże znaczenie, zwłaszcza w czasach tzw. „elektronicznej faktury”, nie wspominając już o ochronie środowiska i oszczędności papieru.

Nie tylko faktury

Wiele osób błędnie uważa tego typu internetowe aplikacje za ograniczone programy, służące jedynie do wystawiania faktur. Jednak dobrze wiedzieć, że nowocześniejsze systemy posiadają wiele dodatkowych opcji, dzięki którym stają się już nie tylko programami do fakturowania, lecz systemami wspierającymi prowadzenie firmy. Umożliwiają np. monitorowanie terminów płatności (wysyłając klientom informacje o zaleganiu z płatnościami), pozwalają na ewidencję kosztów, ułatwiają tworzenie raportów sprzedażowych (także w wersji graficznej – wykresy). W przypadku aplikacji intaxo.pl, przygotowywany jest jeszcze szerszy zakres działań – umożliwiający m.in. prowadzenie księgi przychodów i rozchodów czy wysyłanie deklaracji do ZUS.

Koniec z koszmarem instalacji

Każdy, kto kiedykolwiek miał styczność z klasycznymi programami do fakturowania, wie, że ich instalacja dla laika nie jest wcale prostą sprawą. Wiele firm oferuje nawet dodatkowe usługi, polegające na tym, że przedsiębiorca może zamówić pomoc fachowca, który przeprowadzi proces instalacji i przeszkoli personel, jak sprawnie poruszać się po programie. Oczywiście te usługi są dodatkowo płatne, co wraz z ceną programu stanowi nie małą już sumkę…

Na szczęście dla współczesnego przedsiębiorcy, można uniknąć tego typu problemów. Programy w stylu intaxo są banalnie łatwe w obsłudze, poruszanie się po nich jest niezwykle intuicyjne, a w razie ewentualnych wątpliwości zawsze można skontaktować się z obsługą techniczną drogą mailową oraz telefoniczną – porady nic nie kosztują. Co więcej,program nie wymaga instalacji, wystarczy, że firma dysponuje komputerem z dostępem do sieci i przeglądarką internetową. Warto także podkreślić, że poufne informacje i dane, przechowywane z pomocą programu intaxo, dostępne są przez 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, z każdego miejsca na świecie. Wystarczy podczas logowania podać login i hasło zabezpieczające.

Ułatwienie dla księgowych

Także przedsiębiorcy, którzy korzystają z pomocy księgowych mogą w swojej pracy wykorzystywać program intaxo. Aplikacja ta umożliwia bowiem zakładanie kont rozmaitym użytkownikom – np. pracownikom, którzy potrzebują dostępu do niektórych danych, czy księgowej, która ma możliwość wprowadzania faktur czy kontrolowania stanu płatności. Dzięki temu narzędziu, w firmie zapewniony jest lepszy przepływ informacji – bez konieczności ciągłego wydzwaniania czy jeżdżenia do biura rachunkowego (informacje o każdej fakturze są dostępne bezpośrednio po zalogowaniu się na konto firmy).

Bezpieczeństwo w dobrej cenie

Wszystkim tym, którzy nieufnie podchodzą do internetowych programów księgujących, trzeba powiedzieć jasno: Wasze dane są bezpieczne! Poufne informacje firmy przechowywane są na bezpiecznych serwerach i szyfrowane zabezpieczonym protokołem (SSL). Skąd pewność, że ten protokół działa na Waszych komputerach? Podczas logowania na konto firmowe w aplikacji intaxo.pl, adres strony internetowej poprzedza przedrostek „https” co jest „namacalnym” dowodem na to, że wszelkie wpisywane informacje są zabezpieczone przed przechwytywaniem. Z podobnego zabezpieczenia korzystają wszystkie banki internetowe, zatem, jeżeli jesteście pewni bezpieczeństwa swojego elektronicznego konta, z pewnością możecie także zaufać programowi intaxo.

Jeżeli myślicie, że za wszystkie te dogodności, trzeba będzie słono zapłacić, to jesteście w błędzie. Roczny abonament to kwota 84zł, bez dodatkowych (ukrytych) kosztów, bez limitów wprowadzanych faktur czy jakichkolwiek innych ograniczeń. Twórcy programu stawiają na przejrzyste zasady! Jeżeli z jakichś powodów chciałbyś wykupić abonament na krótszy okres – nie ma problemu. Dostępne są opcje na 3 i 6 miesięcy, a niezdecydowanym proponuje się wersję demonstracyjną – darmowe testowanie programu przez 30 dni.