Nowe lepsze Intaxo ★★★

Kategoria:Nowości | |
Program do faktur
Aplikacja Intaxo jest od samego początku nieustannie rozwijana. Większość wprowadzanych zmian jest dla użytkowników niewidoczna na pierwszy rzut oka. Od czasu do czasu jednak wprowadzamy zmiany widoczne, zarówno te mniejsze jak i te i większe. Zmiana, którą szykujemy tym razem będzie zdecydowanie większa. Będzie rewolucyjna.

Dotyczyć będzie bowiem tego co jest najważniejsze w każdym oprogramowaniu tj. interfejsu użytkownika. To bowiem interfejs użytkownika i wygoda pracy z programem decyduje często o tym czy z programu korzystać chcemy czy nie. Po kilkuset zmianach wprowadzonych na prośbę naszych klientów program stał się, co tu dużo mówić, mniej intuicyjny, wolniejszy, czasem nawet irytujący. Zapadła więc decyzja - zmieniamy!

Co się zmienia?


Wszystko! Ułożenie menu, czcionki, kolorystyka, lepsza kompatybilność z tabletami a nawet szybkość ładowania aplikacji. Po zalogowaniu się do programu przywita nas nowa strona startowa. Przedstawia te same istotne dane co wcześniej ale w sposób bardziej uporządkowany. Stąd też będziemy mogli wystawić fakturę, zaksięgować koszt, dodać klienta lub produkt.

Zmianie ulegną wszystkie tabelki, które teraz będą bardziej czytelne i ładniejsze, oraz formularze do edycji danych o kontrahentach, produktach, formularze wystawiania faktur i wprowadzania kosztów.

Nowe lepsze Intaxo :)

Kolejna modyfikacja dotyczyć podglądu faktur i kosztów. Podgląd będzie niezależny od wybranego szablonu wydruku i nie będzie wyświetlany jak wcześniej w okienku, którego rozmiar mógł być irytujący. Co do samych okienek, zostały one tylko tam gdzie są niezbędne lub poprawiają komfort pracy. Znikną z miejsc, w których były jedynie zbędnym gadżetem.

Podgląd faktury

Ilość zmian jest spora i nie sposób każdej dokładnie opisać, tym bardziej że prace nad nową wersją ciągle trwają i jeszcze dużo może się zmienić. Udostępnienie nowej wersji planujemy na koniec czerwca, dlatego też prosimy o cierpliwość. Dla zainteresowanych udostępniamy rąbka tajemnicy w postaci kilku zrzutów ekranu :)

analizy

Księgowość online

ustawienia