Mobilna aplikacja Intaxo na iPhona - dlaczego warto wybrać właśnie ją?

Kategoria:Nowości | |
Program do faktur
Szybki rozwój technologii determinuje różne branże do ciągłych zmian. Nowości z branży IT niemal zawsze pozwalają zaoszczędzić czas, który jest niezbędny do wykonania danej czynności. Nowinki mobilne weszły także ostatnio do księgowości.

Jednym z przykładów nowoczesnych rozwiązań, które ułatwiają prace księgowych jest mobilna aplikacja Intaxo na iPhona. W tym tekście wyjaśniamy, jak ona działa i dlaczego warto wybrać właśnie ją.

Intaxo na iPhone, czyli co?

Intaxo to aplikacja mobilna, którą można pobrać na swój iPhone. Umożliwia ona proste fakturowanie i księgowanie z panelu własnego smartfona. Wystarczy mieć telefon z dostępem do internetu i realizowanie zadań związanych z księgowością będzie możliwe. Jest to świetne rozwiązanie na przykład w podróżny. Nie trzeba wozić ze sobą sterty dokumentów czy służbowego laptopa, by wykonać określone działania.

Program do fakturowania online

Intaxo udostępnia program do fakturowania online. Jest to nowoczesne, niezwykle proste w obsłudze i intuicyjne rozwiązanie. Program jest bogaty w wiele funkcji przydatnych w pracy księgowej. Jest on ponadto dostępny w formie aplikacji mobilnej na system iOS i Android oraz w formie aplikacji pod przeglądarkę.

Program do fakturowania Intaxo umożliwia wystawianie dokumentów w zróżnicowanych językach oraz walutach. Dostępne jest także automatyczne przeliczanie kursów walut, które są publikowane przez Narodowy Bank Polski. Ten program daje również możliwość wyszukania danego klienta po jego numerze NIP lub REGON na podstawie bazy dostępnej w Głównym Urzędzie Statystycznym. Aplikacja jest czytelna i działa interaktywnie, tworząc atrakcyjne wizualnie wykresy w „module analiz”.

Księgowość online z Intaxo

Księgowość internetowa jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą. Intaxo umożliwia bowiem wprowadzanie kosztów uzyskania przychodu (dodatkowo z podziałem na media), koszty paliwa, koszty pojazdów czy koszty leasingu. Ten system księgowania online daje ponadto możliwość wyliczania amortyzacji środków trwałych, obliczanie składek na podatek dochodowy, prowadzenie ewidencji KPiR i VAT, a także wyliczanie podatku VAT czy składek na ZUS.

Szybkie wystawianie faktur jest możliwe dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, jakie dają aplikacje mobilne na smartfonach. Co więcej, wystawianie faktur jest niemal bezbłędne, ponieważ system wiele rzeczy robi za księgowego, dzięki czemu można uniknąć nawet drobnych pomyłek. Automatycznie księgowanie online ogranicza także czas pracy księgowego. Dodatkowo, użytkownicy aplikacji Intaxo mogą otrzymać nieodpłatne porady na temat np. klasyfikacji kosztów.

Dlaczego wybrać Intaxo?

Na rynku jest wiele aplikacji, które umożliwiają księgowanie przez internet z panelu smartfona. Nie wszystkie są jednak równie profesjonalne i niezawodne jak intaxo. Instalując program, który ma posłużyć do działań tak ważnych, jak fakturowanie czy księgowość, warto zainwestować w najwyższej jakości aplikację, która będzie pracować bez zarzutu na najwyższym poziomie.