ActivREC.com - dlaczego warto korzystać z tego narzędzia?

Kategoria:Nowości | |
Program do faktur
Przedsiębiorcy, managerowie i kierownicy dokładają wszelkich starań, by podtrzymywać odpowiednią produktywność w swoich firmach, jednak niekiedy jest to niezwykle trudne. Do niedawna badanie bezczynności pracowniczej czy poziomu ich pracowitości było niemal niemożliwe.

Dzięki nowym technologiem stało się to łatwo dostępne. ActivREC.com to jedno z narzędzi umożliwiających monitorowanie pracy zespołu.

Jak działa ActivREC.com?

ActivREC.com działa na bazie aplikacji, która śledzi działania osób na konkretnych stanowiskach. Jej zadaniem jest monitorowanie korzystania z programów, odwiedzania stron internetowych, poświęcania czasu na inne programy czy sporządzanie dokumentów elektronicznych. Informacje wysyłane są na serwer, z którego kolejno tworzone są raporty o produktywności pracowników. Jeśli zatrudnione w firmie osoby pracują zdalnie lub są wyjazdach służbowych, można też łatwo zbadać, ile czasu realnie poświęciły na pracę. System sam kontroluje, czy używane strony bądź serwisy mają związek z wykonywaną pracą.

Zarządzanie czasem, badanie produktywności, kontrola bezczynności – 3 w 1

Aplikacja Activ.REP.com umożliwia łatwe i przyjemnie zarządzanie czasem, bezbłędne badanie realnej produktywności pracownika, a także dokładną kontrolę bezczynności osób zatrudnionych w firmie. Pozwala to kierownictwu sprawdzić, którzy pracownicy są najbardziej zaangażowani w projekty i najwięcej czasu poświęcają na wykonywanie zleconych im zadań. Dzięki temu można łatwo przewidzieć, czy do nowego zlecenia będzie potrzeba zatrudnienia dodatkowych osób bądź ile czasu wystarczy na dokończenie rozpoczętych prac. System kontroli jest na tyle inteligentny, że wykrywa bezczynność pracownika nawet gdy ma on otwarte konkretne programy komputerowe niezbędne do wykonywania działań.

Dlaczego warto korzystać z aplikacji ActivREC.com?

Aplikacja ma wiele zalet, m.in. doskonałe przeliczanie produktywności pracowniczej i raportowanie. Warto jednak podkreślić, że program bada również czas, który pracownicy poświęcili na spotkania biznesowe czy wyjazdy do klientów. Dzięki temu można holistycznie sprawdzić, na ile wydajny jest dany pracownik oraz w jakich godzinach jego produktywność jest najwyższa. Dzięki temu łatwiej dobrać grafik do możliwości i potrzeb zespołów.

Dzięki ActivREC można przydzielić konkretnemu pracownikowi określone zadanie w ramach dużego projektu, a następnie zdalnie kontrolować, jak przebiega jego realizacja. Raporty aktywności i procesu wykonania działania to także bardzo istotny feedback dla pracodawcy.

Programy wspierające zarządzanie czasem pozwalają na lepsze koordynowanie projektów. Osoby decyzyjne czy odpowiedzialne za dany etap mogą łatwiej wycenić pracę i określić niezbędny czas. Pracownik w kilka chwil może rozliczyć się z wykonania danego projektu, a pracodawca może wówczas zweryfikować, czy wszystkie zadania zostały zrealizowane. Następnie system określna pracochłonność projektu, dzięki czemu pracodawcy jest łatwiej wycenić pracę włożoną w projekt i wystawić klientowi fakturę.