Aplikacja mobilna Intaxo - dlaczego warto z niej korzystać?

Kategoria:Nowości | |
Program do faktur
W dzisiejszych czasach nikt nie wyobraża sobie codziennego funkcjonowania bez tabletu lub smartfona. Niewątpliwa rewolucja technologiczna zapoczątkowała także szybki i dynamiczny rozwój dostępnych na rynku aplikacji mobilnych.

Coraz częściej powstają tego typu produkty dedykowane nie indywidualnym klientom, ale firmom i osobom prowadzącym swój biznes. Jednym z takich przykładów jest Intaxo. Czy naprawdę warto ją zainstalować? Czy usprawni firmowe działania?

Mobilna księgowość i fakturowanie

Na rynku dostępnych jest wiele aplikacji mobilnych skierowanych do właścicieli firm. Każda z nich usprawnia konkretne rodzaje działań codziennie wykonywanych przez osoby posiadające swój własny biznes. Intaxo służy prowadzeniu mobilnej księgowości i fakturowaniu, a jej głównym atutem jest szybkość wykonywania poszczególnych czynności (m.in. wysyłanie dokumentów klientowi zajmuje znacząco mniej czasu niż wykonanie tego samego zadania stacjonarnie), funkcjonalność (stały dostęp do baz danych), a także intuicyjność (np możliwość przesyłania zdjęć faktur). Pozwala na obniżenie kosztów, a także na stały dostęp do firmowych dokumentów.

Intaxo.pl

Po raz pierwszy program został wprowadzony na rynek kilka lat temu, od tamtej pory poddano go przebudowie i aktualizacjom, dzięki czemu jest atrakcyjnym produktem dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Co istotne, nie wymaga stałej instalacji na komputerze, a jedynie rejestracji na głównej stronie producenta. Dzięki temu użytkownik nie musi pamiętać o regularnym pobieraniu nowszych wersji czy zapisywaniu i przechowywaniu plików, bowiem wszystkie te operacje wykonywane są przez twórców Intaxo automatycznie. Dostęp do indywidualnego konta odbywa się albo przez specjalną aplikację mobilną albo przez przeglądarkę internetową.

Sam program to przede wszystkim prowadzenie uproszczonej księgowości w formie KPiR dla małych przedsiębiorców i szybkie wystawianie faktur. Dostępne formy fakturowania są różne, m.in: faktury pro - forma, VAT, w obcych walutach, korygujące, końcowe bądź zaliczkowe. To od przedsiębiorcy zależy czy będzie rozliczać się miesięcznie czy kwartalnie. Dodatkowym atutem jest możliwość zapamiętania przez program raz wprowadzonych danych klienta, a także stały dostęp do bazy NIP, GUS czy REGON. Przedsiębiorca ma również możliwość wyboru gotowego szablonu, który może w dowolny sposób zindywidualizować, dzięki czemu otrzymuje gotowy, profesjonalny wzór. Intaxo dzięki specjalnemu modułowi segreguje umowy, faktury i inne dokumenty, a także poddaje analizie wszystkie koszty, co w sposób znaczący usprawnia ich archiwizację.

Aplikacja mobilna Intaxo jest produktem w pełni funkcjonalnym i co najważniejsze prostym w obsłudze. Pozawala na znaczące obniżenie kosztów prowadzenia księgowości dla małych i średnich firm, a także dla osób posiadających działalność gospodarczą. Dzięki niej wystawienie faktury czy monitorowanie wszystkich kosztów związanych z prowadzeniem biznesu jest proste i możliwe do zrealizowania w każdym miejscu, o każdej porze, także poza biurem.