10 pomysłów na prezent dla biznesmena

Kategoria:Inne | |
Program do faktur
Okazji do obdarowywania biznesmena nie brakuje przez cały rok. Urodziny, imieniny, rocznice czy ważne sukcesy firmowe to doskonała sposobność, aby sprezentować właścicielowi przedsiębiorstwa miły podarunek.

Wybierając prezent dla biznesmena warto postawić na eleganckie i praktyczne przedmioty, które będą ułatwiać realizację celów, a zarazem przypominać miłe chwile.

Spinki do mankietów

Spinki do mankietów podarowane biznesmenowi będą przydatnym upominkiem, który posłuży przez długi czas, podkreślając elegancki wygląd mężczyzny. Choć są one elementem dress codu, mogą nawiązywać do pasji obdarowanego – przedstawiać gazetę, kulę ziemską czy żaglowiec.

Etui na wizytówki

W pracy biznesmena wizytówki są obecne na co dzień – z tego względu przydatnym prezentem będzie wizytownik. Pozwoli on utrzymać porządek w wizytówkach kontrahentów, lub posiadać pod ręką własne egzemplarze z najważniejszymi danymi kontaktowymi przedsiębiorstwa.

Wieczne pióro

Pióro wieczne to nieodłączny atrybut biznesmenów, przeznaczony po podpisywania ważnych dokumentów. Podarowane w prezencie będzie pozytywnie wpływać na wizerunek mężczyzny, dodając mu profesjonalizmu oraz klasycznej elegancji. Warto wybrać wysokiej klasy model pióra lub egzemplarz opatrzony osobistą dedykacją.

Tematyczna książka

Książka dotycząca sfery biznesowej to bezpieczny i ciekawy prezent, jaki możemy podarować właścicielowi firmy. Może ona opisywać biografię znanych milionerów bądź strategie marketingowe, które pomogą wpłynąć na rozwój przedsiębiorstwa.

Kalendarz z planerem

Kalendarz lub planer to obowiązkowy element wyposażenia zapracowanego biznesmena. Znacząco ułatwia organizację codziennych spotkań, jest miejscem na notatki i dane kontaktowe, a w razie konieczności – również na ważniejsze myśli, o których nie można zapomnieć.

Elegancka teczka

Wysokiej klasy teczka przyda się biznesmenom, którzy na co dzień mają styczność z dużą ilością dokumentacji. Pozwoli uporządkować wszystkie projekty, umowy czy zapiski, zapobiegając ich zniszczeniu lub zagubieniu.

Zestaw Bluetooth

Słuchawka Bluetooth to niezwykle praktyczny prezent dla zapracowanego przedsiębiorcy. Umożliwia prowadzenie rozmów w trakcie spotkań biznesowych czy prowadzenia samochodu, bez konieczności sięgania po telefon komórkowy.

Krawat

Krawat to nieodłączny element eleganckiego garnituru, dopełniającego wizerunku profesjonalnego przedsiębiorcy. Podnosi atrakcyjność stylizacji, nierzadko pozwalając wyrazić swoje pasje i zamiłowania. Warto postawić na klasyczne, jednobarwne modele, a dla biznesmena z poczuciem humoru – krawaty ozdobione zabawnym nadrukiem.

Zestaw do whisky

Profesjonalny zestaw do whisky obejmujący karafkę oraz szklanki może stać się nieodłącznym towarzyszem biznesmena w czasie relaksujących wieczorów. Pozwoli delektować się ulubionym alkoholem, podanym w odpowiednim szkle.

Etui na przybory piśmiennicze

Ostatnim, ale równie dobrym pomysłem na prezent jest etui na przybory do pisania. Wyprodukowane z wysokiej jakości skóry pozwoli w elegancki i bezpieczny sposób przechować drogie pióro wieczne czy długopis sprawiając, że będą one zawsze pod ręką, gotowe do użytku.