10 niezbędnych aplikacji, które pomogą ci rozwijać biznes

Kategoria:Nowości | |
Program do faktur
Rozwój w biznesie to kwestia pierwszorzędna. Jak głosi pewna złota myśl "Kto stoi w miejscu ten się cofa". Zarówno w życiu jak i w biznesie te słowa jak najbardziej znajdują pokrycie.

W erze cyfryzacji i automatyzacji wiele kwestii związanych z prowadzeniem działalności może okazać się znacznie prostsze niż było do tej pory. Poniższe zestawienie przybliża 10 niezbędnych aplikacji, które pomogą w rozwoju biznesu.

1. Adobe Scan

Dokumenty i masa przeróżnych formalności to sprawy z jakimi na co dzień boryka się wielu przedsiębiorców. Dokonywanie skanów to czynność, której w tym przypadku nie sposób pominąć. Profesjonalny skaner to jednak dość spory wydatek. Dlatego też z pomocą przychodzi aplikacja Adobe Scan, która w łatwy sposób zmieni smartfon w niezłej jakości skaner. Dokumenty zapisywane są w pamięci telefonu w formacie PDF. Program jest całkowicie darmowe a także dostępny na najpopularniejsze oprogramowania.

2. Appear

Aplikacja ta ułatwia kontakt z osobami przebywającymi w różnych częściach kraju jak i świata. Program znacząco usprawni komunikację pozwalając na przeprowadzenie wideo konferencji nawet w 12 osób jednocześnie. Warto dodać, że program jest bezpłatny a korzystać z niego można za pośrednictwem smartfona jak i komputera.

3. CashNotify

Oprogramowanie pilnuje realizacji założonego budżetu pomagając tym samym utrzymać zaplanowany wcześniej poziom wydatków. Aplikacja ta dostępna jest jedynie na MacOS a jej koszt to 19,99$.

4. FullContact

Program jest świetnym usprawnieniem sieci kontaktów. Aplikacja pozwalana na utworzenie pełnych profili osób zawierające szczegółowe informacje oraz dane kontaktowe. Program posiada także możliwość kategoryzowania osób i firm.

5. KanbanFlow

Aplikacja pełni funkcję osobistego asystenta znacząco ułatwiając właścicielowi zarządzanie. Informuje o aktualnym zadaniu grupy a także przypomina o nadchodzącym deadline. Oprogramowanie jest w pełni darmowe a także dostępne na iOS, Android, MacOS oraz Windows.

6. Law Documents

Niezwykle użyteczny program zbierający w jednym miejscu wszystkie obecnie obowiązujące akty prawne. Aplikacja jest płatna jednak jej koszt jest bardzo niski jak na możliwości jakie oferuje. Za oprogramowanie należy zapłacić 1,99$. Mogą to uczynić jedynie osoby posiadające dostęp do iOS.

7. Pleo

Aplikacja jest w stanie zadbać o wydatki firmy. Pleo zbiera informacje a następnie raportuje o wydatkach z ostatniego okresu. Program pomaga również znaleźć odpowiedni sposób na zredukowanie wydatków.

8. Shift

To idealne rozwiązanie dla osób posiadających więcej niż jeden mail. Aplikacja pozwala na szybki dostęp do kilku kont Gmail czy też poczty Outlook z jednoczesnym dodaniem do panelu Kalendarza oraz Dysku. Shift jest bezpłatny i dostępny na MacOS i Windows.

9. Triplt

Bardzo przydatna aplikacja pomagająca w organizacji podróży. Dobór trasy a także informowanie o konkretnych godzinach przejazdów itd. to funkcje tego bezpłatnego programu dostępnego na najpopularniejsze systemy.

10. Wire

Aplikacja pozwala na wykonywanie połączeń głosowych i tekstowych a także na przesyłanie wideo, zdjęć oraz innych plików. Wire działa na iOS, Android i Windowsie do tego jest całkowicie bezpłatne.