Darmowy Program do Fakturowania

Kategoria: | |
Program do faktur

Szukasz darmowego programu do wystawiania faktur?


Poznaj Intaxo.pl - aplikację do wystawiania faktur (dostępna na systemach operacyjnych Android, iOS i Windows), która posiada wszystkie funkcje konieczne do sprawnego wystawiania faktur VAT, faktur zaliczkowych, końcowych, proforma oraz korygujących.

Intaxo to również możliwość wystawiania faktur w wielu językach i walutach.

Z naszego programu do faktur możesz korzystać gdziekolwiek jesteś. Program dostępny jest zarówno na komputery jak i telefony z systemem Android / iOS.

androidios

Program jest maksymalnie zautomatyzowany – raz wprowadzone dane są podpowiadane podczas wystawiania kolejnych faktur dzięki czemu wystawianie faktur trwa o wiele krócej.

Program intaxo.pl posiada również dostęp do bazy GUS. Nowych klientów można zapisać w systemie podając tylko numer NIP - reszta danych uzupełni się sama.

Jak mieć program do faktur całkowicie za darmo?


Aby bezpłatnie korzystać z programu do fakturowania intaxo.pl poproś swoją księgową, aby zarejestrowała się w naszym katalogu. Oferta dla biur rachunkowych dostępna jest pod adresem https://intaxo.pl/dla-ksiegowych. Link do katalogu księgowych znajduje się TUTAJ.

Rejestracja księgowych w naszej bazie też jest całkowicie bezpłatna. Co więcej, nasz katalog specjalistów ds. księgowości to dla nich bardzo dobry sposób promocji. Ty z kolei otrzymasz od swojej księgowej bezpłatny dostęp do naszego oprogramowania.

Intaxo.pl to nie tylko łatwe wystawianie faktur i mobilność. Dzięki naszej aplikacji będziesz mógł zapisywać faktury kosztowe zaraz po ich otrzymaniu a Twoja księgową będzie mieć do nich stały dostęp. Koniec z wysyłaniem faktur lub osobistym ich dostarczaniu do biura rachunkowego.

Zainteresowany? Powiadom księgową o naszej ofercie!