Biuro rachunkowe w Mysłowicach

Prowadzisz firmę w Mysłowicach i potrzebujesz usług biura rachunkowego? Zleć prowadzenie księgowości naszym księgowym. Wysyłaj faktury i dokumenty kosztowe przez aplikację. Wszystko bez wychodzenia z domu i zbędnych dojazdów.

Znajdź księgowego

Aplikacja mobilna

W ramach współpracy z biurem rachunkowym otrzymasz całkowice bezpłatnie program do fakturowania. Aplikacja pozwala na wysyłanie dokumentów klientom bezpośrednio z telefonu oraz na natychmiastowy wgląd księgowej w każdą fakturę sprzedażową i kosztową.

Szukasz usług księgowych w Mysłowicach?

Oferujemy usługę biura rachunkowego dla firm w Mysłowicach z darmową aplikacją mobilną. Zapomnij o wysyłce dokumentów mailem do księgowej czy wizytach u niej. Od teraz faktury i dokumenty kosztowe prześlesz księgowej naszą aplikacją. Nie trać czasu. Oddaj księgowość Twojej firmy specjaliście. Księgowa zadba o wszystkie Twoje firmowe dokumenty, będzie Cię reprezentować przed urzędem skarbowym i ZUS-em. Odpowie także na wszystkie Twoje na pytania.

Aplikacja mobilna do fakturowania w cenie usługi

bezpłatny program do fakturowania
Wybierając usługę księgową otrzymasz aplikację mobilną, dzięki której wystawisz faktury i wykonasz skany dokumentów kosztowych. Dostarczysz księgowej faktury bez jeżdżenia do niej a ona zobaczy każdy dokument w momencie jego wprowadzenia. W aplikacji Intaxo wystawisz fakturę podając tylko NIP klienta. Reszta danych zostanie pobrana automatycznie z bazy GUS! Aplikacja jest intuicyjna a jednocześnie w pełni funkcjonalna i zgodna z obowiązującymi przepisami.

Wysyłaj faktury online. Bez wizyty u księgowej.Nie trać czasu na dojazdy do księgowej. Wysyłaj faktury kosztowe z aplikacji.
skanowanie faktur kosztowych w aplikacjiFunkcja dostępna w wersjach na Android i iPhone.

Opinie klientów

Tomasz Lida
Tomasz Lida
Użytkuję 3 lata, wystawiam faktury w dwóch językach, trzech walutach i specjalnie tu wlazłem teraz, żeby napisać, że i aplikacja i system online przez www są po prostu świetne, dopracowane i dla każdego użytkownika [...]
Arkadiusz Kuśmierek
Arkadiusz Kuśmierek
Cześć. Używam programu od 2019 r jako firma "Handlowa" i "Transport Międzynarodowy". Świetny program i najważniejsze pomóc na tel 24 H. Pozdrawiam Panią w słuchawce na infolini.
Tomasz Biel
Tomasz Biel
Program używam już kilka lat i tylko na komórce nieoceniony zawsze przy mnie.. szybkie i łatwe wystawianie faktur.. pomoc telefoniczna w rozwiązywaniu problemów super
Robert Beger
Robert Beger
Wyśmienity program, nie tylko na urządzenia mobilne ale również na komputer. Po małym przeszkoleniu przez personel uważam że zasługuję na najwyższą ocenę.
Piotr Wesołowski
Piotr Wesołowski
Aplikacja się rozwija. Są nowe funkcje. To się ceni. Dla mnie aplilacja, jak i wersja webowa idealna.
Artur Stalka
Artur Stalka
Korzystam z fakturowania. Apka rewelacja, bardzo szybko mozna wystawic fakture, szukanie NIP firmy w GUS. Od razu wysylanie mail do klienta.


Wybierz księgowego
i ciesz się aplikacją mobilną w cenie usługi