Marta Michałowicz

Marta MichałowiczKsięgowa

Witam serdecznie,
Jestem osobą, która lubi cały czas się rozwijać i zdobywać nową wiedzę. Posiadam certyfikaty potwierdzające kwalifikacje zawodowe m.in. pracownik obsługi płacowej - kod zawodu: 431301, specjalista ds kadr - kod zawodu: 242307, kierownik biura rachunkowego - kod zawodu: 121102.
Mam 3-letnie doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym oraz 6-letnie w Banku Zachodnim WBK. Współpracuję z bankami oraz pomagam szukać dofinansowań na rozwój działalności.
Rozwój moich klientów jest również moim rozwojem :)
Zapraszam do współpracy!

Informacja o usłudze

W ramach usługi księgowej otrzymasz całkowicie za darmo aplikację do wystawiania faktur w wersji pod przeglądarkę oraz w wersji mobilnej na telefon. Aplikacja, oprócz fakturowania, umożliwia wysyłanie dokumentów kosztowych w formie skanów (zdjęć) bezpośrednio do księgowej/księgowego.program do fakturowania

Opinie klientów

Tomasz Lida
Tomasz Lida
Użytkuję 3 lata, wystawiam faktury w dwóch językach, trzech walutach i specjalnie tu wlazłem teraz, żeby napisać, że i aplikacja i system online przez www są po prostu świetne, dopracowane i dla każdego użytkownika [...]
Arkadiusz Kuśmierek
Arkadiusz Kuśmierek
Cześć. Używam programu od 2019 r jako firma "Handlowa" i "Transport Międzynarodowy". Świetny program i najważniejsze pomóc na tel 24 H. Pozdrawiam Panią w słuchawce na infolini.
Tomasz Biel
Tomasz Biel
Program używam już kilka lat i tylko na komórce nieoceniony zawsze przy mnie.. szybkie i łatwe wystawianie faktur.. pomoc telefoniczna w rozwiązywaniu problemów super
Robert Beger
Robert Beger
Wyśmienity program, nie tylko na urządzenia mobilne ale również na komputer. Po małym przeszkoleniu przez personel uważam że zasługuję na najwyższą ocenę.
Piotr Wesołowski
Piotr Wesołowski
Aplikacja się rozwija. Są nowe funkcje. To się ceni. Dla mnie aplilacja, jak i wersja webowa idealna.
Artur Stalka
Artur Stalka
Korzystam z fakturowania. Apka rewelacja, bardzo szybko mozna wystawic fakture, szukanie NIP firmy w GUS. Od razu wysylanie mail do klienta.
Wysyłaj faktury online. Bez wizyty u księgowej.Nie trać czasu na dojazdy do księgowej. Wysyłaj faktury kosztowe z aplikacji.
skanowanie faktur kosztowych w aplikacjiFunkcja dostępna w wersjach na Android i iPhone.
*Intaxo Sp. z o.o. jest dostawcą oprogramowania i nie świadczy usług księgowych. Wszelkie zapytania dot. usługi prosimy kierować bezpośrednio do księgowych.