Dorota Bieniek

Dorota BieniekKsięgowa

Witam! Jestem księgową, która specjalizuje się w kompleksowej obsłudze mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Kompleksowość świadczonych usług, dbałość o bezpieczeństwo interesów oraz danych Klientów i indywidualne podejście do Klienta to filary mojej działalności, które budują zaufanie i gwarantują owocne i długotrwałe relacje biznesowe.
Prezentowana wysoka jakość usług jest wynikiem wieloletniego doświadczenia oraz ciągłego rozwoju. Biorę udział w specjalistycznych szkoleniach , wciąż podnosząc swoje kwalifikacje i aktualizując wiedzę.

Informacja o usłudze

W ramach usługi księgowej otrzymasz całkowicie za darmo aplikację do wystawiania faktur w wersji pod przeglądarkę oraz w wersji mobilnej na telefon. Aplikacja, oprócz fakturowania, umożliwia wysyłanie dokumentów kosztowych w formie skanów (zdjęć) bezpośrednio do księgowej/księgowego.program do fakturowania

Opinie klientów

Tomasz Lida
Tomasz Lida
Użytkuję 3 lata, wystawiam faktury w dwóch językach, trzech walutach i specjalnie tu wlazłem teraz, żeby napisać, że i aplikacja i system online przez www są po prostu świetne, dopracowane i dla każdego użytkownika [...]
Arkadiusz Kuśmierek
Arkadiusz Kuśmierek
Cześć. Używam programu od 2019 r jako firma "Handlowa" i "Transport Międzynarodowy". Świetny program i najważniejsze pomóc na tel 24 H. Pozdrawiam Panią w słuchawce na infolini.
Tomasz Biel
Tomasz Biel
Program używam już kilka lat i tylko na komórce nieoceniony zawsze przy mnie.. szybkie i łatwe wystawianie faktur.. pomoc telefoniczna w rozwiązywaniu problemów super
Robert Beger
Robert Beger
Wyśmienity program, nie tylko na urządzenia mobilne ale również na komputer. Po małym przeszkoleniu przez personel uważam że zasługuję na najwyższą ocenę.
Piotr Wesołowski
Piotr Wesołowski
Aplikacja się rozwija. Są nowe funkcje. To się ceni. Dla mnie aplilacja, jak i wersja webowa idealna.
Artur Stalka
Artur Stalka
Korzystam z fakturowania. Apka rewelacja, bardzo szybko mozna wystawic fakture, szukanie NIP firmy w GUS. Od razu wysylanie mail do klienta.
Wysyłaj faktury online. Bez wizyty u księgowej.Nie trać czasu na dojazdy do księgowej. Wysyłaj faktury kosztowe z aplikacji.
skanowanie faktur kosztowych w aplikacjiFunkcja dostępna w wersjach na Android i iPhone.
*Intaxo Sp. z o.o. jest dostawcą oprogramowania i nie świadczy usług księgowych. Wszelkie zapytania dot. usługi prosimy kierować bezpośrednio do księgowych.